Nasza szkoła języka hiszpańskiego w Granadzie

Zarezerwuj kurs języka hiszpańskiego w Hiszpanii! Czemu by nie uczyć się hiszpańskiego w Andaluzji? Szkoła Montalbán oferuje kursy języka hiszpańskiego w Granadzie od 1986. Ucz się z nami w efektywny i przyjemny sposób!

Od roku 1986 oferujemy intensywne kursy języka hiszpańskiego w Granadzie - jednym z najbardziej fascynujących miast południowej Hiszpanii. Indywidualny, rodzinny charakter naszych kursów i andaluzyjski styl miasta sprawi, że Państwa podróż językowa będzie niezapomnianym doświadczeniem.

Studenci z całego świata i wszystkich grup wiekowych od lat uczestniczą w naszych kursach języka hiszpańskiego w ciągu całego roku. Szkoła jest usytuowana w centrum miasta, w spokojnej i bezpiecznej dzielnicy w typowym andaluzyjskim domu z charakterystycznym patio, które jest miejscem spotkań studentów. Sale wykładowe są przestronne i wyposażone w nowoczesny sprzęt.
Na terenie naszej szkoły realizujemy kursy językowe, ale i wiele atrakcji wszechstronnego programu kulturowego.

Nasza szkoła jest uznana i ceniona przez Instytut Cervantesa od 2002 roku. Szkoła jest placówką średniego rozmiaru, przyjmuje około 1000 studentów rocznie.

Tandem® International
Należymy do Tandem International - międzynarodowej sieci zrzeszającej szkoły językowe.


Kultura i Sport w Granadzie

Tango in Granada

Tym kursantom, którzy są zainteresowani kursem języka hiszpańskiego połączonym z programem kulturowym, polecamy nasz pakiet języka hiszpańskiego, kultury i sportu. Istnieje możliwość wyboru pomiędzy lekcjami gotowania, sesjami Jogi, kursem Tanga, Salsy i Flamenco, kursem fotografii, kultura andaluzyjska, mountain biking, wspinaczką i przejażdżkami konnymi w Sierra Nevada.

czytaj dalej ...

Punkty Uniwersyteckie ECTS

Teraz możesz już zdobyć europejskie punkty uniwersyteckie ECTS biorąc kurs języka hiszpańskiego w szkole Escuela Montalbán w Granadzie, w Hiszpanii.

czytaj dalej ...

Wymiana kulturalna

Test poziomu

Centrum Egzaminacyjne

Wykorzystaj swój pobyt w Granadzie i weź udział w egzaminach w celu wzięcia udziału w oficjalnym egzaminie. Szkoła Escuela Montalbán jest centrum uznanym przez Instytut Cervantesa od 2002 i jest centrum w którym przeprowadzane są egzaminy. Przygotowujemy egzaminy D.E.L.E., próby w celu otrzymania narodowości hiszpańskiej (Egzamin D.E.L.E A2/PRUEBA CCSE) i egzaminy z Izby Handlowej i Przemysłowej w Madrycie (Hiszpański handlowy/Hiszpański w Turystyce/Hiszański dla zdrowia). Również studenci mogą zakończyć swój kurs hiszpańskiego za pomocą oficjalnego egzaminu SIELE.

czytaj dalej...

Stypendia Erasmus+

Stypendia Erasmus KA1 mają na celu promowanie mobilności jednostek indiwidualnych. Kursy nauczania języka hiszpańskiego jako języka obcego, które oferuje nasza szkoła przeznaczone są przede wszystkim dla nauczycieli europejskich oraz innych ekspertów z dziedziny dalszej edukacji.


czytaj dalej ...

Wycieczki szkolne

Podróże po Hiszpanii dla grup zorganizowanych: w ciągu całego roku oferujemy programy nauki języka hiszpańskiego w Granadzie, Andaluzji.

Wywiad z Pavelem

Instituto Cervantes Diplomas de español DELE del Instituto Cervantes. SIELE.org TANDEM International EEA FEDELE Erasmus+ Camara Madrid Bildungsurlaub CSN
Este sitio Web utiliza cookies para asegurar la mejor experiencia al usuario. Si continúa navegando, consideramos que acepta su uso. Puede obtener más información en nuestra política de cookies OK
powered by webEdition CMS