Nasza szkoła języka hiszpańskiego w Granadzie

Zarezerwuj kurs języka hiszpańskiego w Hiszpanii! Czemu by nie uczyć się hiszpańskiego w Andaluzji? Szkoła Montalbán oferuje kursy języka hiszpańskiego w Granadzie od 1986. Ucz się z nami w efektywny i przyjemny sposób!

Od roku 1986 oferujemy intensywne kursy języka hiszpańskiego w Granadzie - jednym z najbardziej fascynujących miast południowej Hiszpanii. Indywidualny, rodzinny charakter naszych kursów i andaluzyjski styl miasta sprawi, że Państwa podróż językowa będzie niezapomnianym doświadczeniem.

Studenci z całego świata i wszystkich grup wiekowych od lat uczestniczą w naszych kursach języka hiszpańskiego w ciągu całego roku. Szkoła jest usytuowana w centrum miasta, w spokojnej i bezpiecznej dzielnicy w typowym andaluzyjskim domu z charakterystycznym patio, które jest miejscem spotkań studentów. Sale wykładowe są przestronne i wyposażone w nowoczesny sprzęt. Na terenie naszej szkoły realizujemy kursy językowe, ale i wiele atrakcji wszechstronnego programu kulturowego.

Nasza szkoła jest uznana i ceniona przez Instytut Cervantesa od 2002 roku. Szkoła jest placówką średniego rozmiaru, przyjmuje około 1000 studentów rocznie.

Tandem® International
Należymy do Tandem International - międzynarodowej sieci zrzeszającej szkoły językowe.


Test Sprawdzający Poziom

Test Sprawdzający Poziom Hiszpańskiego

Chcesz sprawdzić, jaki jest Twój poziom znajomości języka hiszpańskiego? Poniżej przygotowaliśmy dla Ciebie 6 testy. Każdy test zawiera pytania na przypisanym mu poziomie. A1 w przypadku podstawowej znajomości hiszpańskiego, C2 w przypadku zaawansowanej wiedzy.

rozpocznij test poziomu ...

Centrum Egzaminacyjne

Centrum Egzaminacyjne w Granadzie

Nasza szkoła jest centrum uznanym przez Instytut Cervantesa od 2002 i jest centrum w którym przeprowadzane są egzaminy. Przygotowujemy egzaminy D.E.L.E./SIELE, próby w celu otrzymania narodowości hiszpańskiej i egzaminy z Izby Handlowej i Przemysłowej w Madrycie.

czytaj dalej...

Punkty Uniwersyteckie ECTS

Europejskie Punkty Uniwersyteckie ECTS

Ucz się hiszpańskiego w Hiszpanii! Teraz możesz już zdobyć europejskie punkty uniwersyteckie ECTS biorąc kurs języka hiszpańskiego w szkole Escuela Montalbán w Granadzie. Punkty ECTS to wskaźnik informujący, jaki nakład pracy potrzebny jest do zaliczenia danego przedmiotu lub modułu.

czytaj dalej ...

Stypendia Erasmus+

Kursy hiszpanskiego w Granadzie w Hiszpanii - Erasmus+

Ucz się hiszpańskiego w Granadzie! Stypendia Erasmus KA1 mają na celu promowanie mobilności jednostek indiwidualnych. Kursy nauczania języka hiszpańskiego jako języka obcego, które oferuje nasza szkoła przeznaczone są przede wszystkim dla nauczycieli europejskich z dziedziny dalszej edukacji.


czytaj dalej ...

Kultura i Sport w Granadzie

Kursy hiszpanskiego w Granadzie w Hiszpanii

Tym kursantom, którzy są zainteresowani kursem języka hiszpańskiego połączonym z programem kulturowym, polecamy nasz pakiet języka hiszpańskiego, kultury i sportu. Istnieje możliwość wyboru pomiędzy lekcjami gotowania, sesjami Jogi, kursem Tanga, Salsy i Flamenco, kursem fotografii, kultura andaluzyjska, mountain biking, wspinaczką i przejażdżkami konnymi w Sierra Nevada.

czytaj dalej ...

Wycieczki szkolne

Ucz się hiszpańskiego w Hiszpanii!

Grupy szkolne z Polski często przylatują w terminach wiosennych. Czyli od marca do czerwca lub na jesień, w miesiącach wrzesień i październik. Możemy przyjąć grupy szkolne także latem. W ciągu całego roku oferujemy programy nauki języka hiszpańskiego w Granadzie. Większość grup przyjeżdża do nas do Hiszpanii jedynie na tydzień. Możemy jednak przygotować dla Państwa dłuższy pobyt.

czytaj dalej ...

Mój kurs hiszpańskiego w Granadzie

Ucz się hiszpańskiego w Hiszpanii!

Połącz kurs hiszpańskiego ze stażami w firmie! Nasz rosyjski uczeń Pavel ukończył kilkumiesięczny pobyt w naszej szkole hiszpańskiego w Granadzie. W tym filmie opowiada o swoich doświadczeniach podczas kursu hiszpańskiego i podczas stażu.

W ciągu całego roku oferujemy kursy języka hiszpańskiego i praktyki w naszej szkole w Granadzie, Hiszpania.

Hiszpański i Kultura w Granadzie

Nauka języka hiszpańskiego w Granadzie - jedym z najbardziej pasjonujących miast Andaluzji, na południu Hiszpanii. Nauka języka hiszpańskiego w Granadzie to zbliżenie z mieszkańcami i wielowieką kulturą tego regionu Andaluzji. Podczas weekendów organizujemy specjalny program jednodniowych wycieczek po Andaluzji. Miejscami docelowymi są Ronda, Sewilla, Kordoba, la Costa Tropical i las Alpujarras.

czytaj dalej ...

Instituto Cervantes Instituto Cervantes Diplomas de español DELE del Instituto Cervantes. SIELE.org TANDEM International EEA FEDELE Erasmus+ UCAM Camara Madrid Bildungsurlaub CSN
Este sitio Web utiliza cookies para asegurar la mejor experiencia al usuario. Si continúa navegando, consideramos que acepta su uso. Puede obtener más información en nuestra política de cookies OK
powered by webEdition CMS