Este sitio Web utiliza cookies para asegurar la mejor experiencia al usuario. Si continúa navegando, consideramos que acepta su uso. Puede obtener más información en nuestra política de cookies OK
 • una escuela con encanto
  en la que aprendes español en un ambiente familiar
  una escuela con encanto
 • innovación y experiencia
  en una escuela que ofrece cursos de español desde 1986
  innovación y experiencia
 • tandem
  intercambio lingüístico en una escuela de TANDEM International
  tandem
 • experiencias inolvidables
  en clases interactivas, comunicativas y dinámicas
  experiencias inolvidables
 • el placer de aprender
  con profesores que te ayudan a alcanzar tus objetivos
  el placer de aprender
 • español para adultos
  nunca es tarde para aprender una nueva lengua
  español para adultos
 • español para jóvenes
  cuanto antes empieces a aprender español, mejor
  español para jóvenes
 • enseñanza de calidad
  en una escuela acreditada por el Instituto Cervantes
  enseñanza de calidad
 • ven a Andalucía
  un lugar mágico donde tiempo y espacio se funden
  ven a Andalucía
 • grupos escolares
  que combinan clases de español con actividades culturales
  grupos escolares

Witamy w naszej szkole hiszpańskiego w Granadzie!

Zarezerwuj kurs języka hiszpańskiego w Hiszpanii! Czemu by nie uczyć się hiszpańskiego w Andaluzji? Szkoła Montalbán oferuje kursy języka hiszpańskiego w Granadzie od 1986. Ucz się z nami w efektywny i przyjemny sposób!

Od roku 1986 oferujemy intensywne kursy języka hiszpańskiego w Granadzie - jednym z najbardziej fascynujących miast południowej Hiszpanii. Indywidualny, rodzinny charakter naszych kursów i andaluzyjski styl miasta sprawi, że Państwa podróż językowa będzie niezapomnianym doświadczeniem.

Studenci z całego świata i wszystkich grup wiekowych od lat uczestniczą w naszych kursach języka hiszpańskiego w ciągu całego roku. Szkoła jest usytuowana w centrum miasta, w spokojnej i bezpiecznej dzielnicy w typowym andaluzyjskim domu z charakterystycznym patio, które jest miejscem spotkań studentów. Sale wykładowe są przestronne i wyposażone w nowoczesny sprzęt.
Na terenie naszej szkoły realizujemy kursy językowe, ale i wiele atrakcji wszechstronnego programu kulturowego.

Nasza szkoła jest uznana i ceniona przez Instytut Cervantesa od 2002 roku. Szkoła jest placówką średniego rozmiaru, przyjmuje około 800 studentów rocznie.

Tandem® International
Należymy do Tandem International - międzynarodowej sieci zrzeszającej szkoły językowe.


Kalkulator cenowy

Skorzystaj z naszego kalkulatora aby obliczyć przybliżoną cenę Twojego kursu językowego. Jeśli potrzebujesz szczegółowych informacji skontaktuj się z nami i odpowiemy Ci w przeciągu 24 godzin: cursos@escuela-montalban.com

Rozdamy stypendiów!

30 años enseñando español en Granada

Stypendia przeznaczone są dla młodych studentów na poziomie początkującym (A0/A1). Jest to dwutygodniowy kurs języka hiszpańskiego w zajęciach grupowych. który obejmuje 4 lekcje po 45 minut dziennie.

Po więcej informacji prosimy o kontakt na cursos@escuela-montalban.com

Kultura i Sport

Festival de Tango, Granada

Tym kursantom, którzy są zainteresowani kursem języka hiszpańskiego połączonym z programem kulturowym, polecamy nasz pakiet języka hiszpańskiego, kultury i sportu. Istnieje możliwość wyboru pomiędzy lekcjami gotowania, sesjami Jogi, kursem Tanga, Salsy i Flamenco, kursem fotografii, kultura andaluzyjska, mountain biking, wspinaczką i przejażdżkami konnymi w Sierra Nevada.

czytaj dalej ...

Nasza szkoła

szkole hiszpańskiego w Granadzie

Nasi studenci

Witamy w naszej szkole hiszpańskiego w Granadzie

Wymiana kulturalna

Wymiana kulturalna

Test poziomu

Spanish Level Test

% dla studentów Erasmus

Studenci programu Erasmus mogą zarezerwować kurs języka hiszpańskiego z 4 lekcjami 45 minut dziennie po obniżonej cenie 100 €/tyg.


czytaj dalej ...

Centrum Egzaminacyjne

Wykorzystaj swój pobyt w Granadzie i weź udział w egzaminach w celu wzięcia udziału w oficjalnym egzaminie. Szkoła Escuela Montalbán jest centrum uznanym przez Instytut Cervantesa od 2002 i jest centrum w którym przeprowadzane są egzaminy. Przygotowujemy egzaminy D.E.L.E., próby w celu otrzymania narodowości hiszpańskiej (Egzamin D.E.L.E A2/PRUEBA CCSE) i egzaminy z Izby Handlowej i Przemysłowej w Madrycie (Hiszpański handlowy/Hiszpański w Turystyce/Hiszański dla zdrowia). Również studenci mogą zakończyć swój kurs hiszpańskiego za pomocą oficjalnego egzaminu SIELE.

czytaj dalej...

Stypendia Erasmus+

Erasmus+

Stypendia Erasmus KA1 mają na celu promowanie mobilności jednostek indiwidualnych. Kursy nauczania języka hiszpańskiego jako języka obcego, które oferuje nasza szkoła przeznaczone są przede wszystkim dla nauczycieli europejskich oraz innych ekspertów z dziedziny dalszej edukacji.


czytaj dalej ...

Wycieczki szkolne

Podróże po Hiszpanii dla grup zorganizowanych: w ciągu całego roku oferujemy programy nauki języka hiszpańskiego w Granadzie, Andaluzji.

Wywiad z Pavelem

Witamy w naszej szkole hiszpańskiego w Granadzie!

Instituto Cervantes Diplomas de español DELE del Instituto Cervantes. SIELE.org TANDEM International EEA FEDELE Erasmus+ Camara Madrid Bildungsurlaub CSN