Nasza szkoła języka hiszpańskiego w Granadzie

Zarezerwuj kurs języka hiszpańskiego w Hiszpanii! Czemu by nie uczyć się hiszpańskiego w Andaluzji? Szkoła Montalbán oferuje kursy języka hiszpańskiego w Granadzie od 1986. Ucz się z nami w efektywny i przyjemny sposób!

Od roku 1986 oferujemy intensywne kursy języka hiszpańskiego w Granadzie - jednym z najbardziej fascynujących miast południowej Hiszpanii. Indywidualny, rodzinny charakter naszych kursów i andaluzyjski styl miasta sprawi, że Państwa podróż językowa będzie niezapomnianym doświadczeniem.

Studenci z całego świata i wszystkich grup wiekowych od lat uczestniczą w naszych kursach języka hiszpańskiego w ciągu całego roku. Szkoła jest usytuowana w centrum miasta, w spokojnej i bezpiecznej dzielnicy w typowym andaluzyjskim domu z charakterystycznym patio, które jest miejscem spotkań studentów. Sale wykładowe są przestronne i wyposażone w nowoczesny sprzęt. Na terenie naszej szkoły realizujemy kursy językowe, ale i wiele atrakcji wszechstronnego programu kulturowego.

Nasza szkoła jest uznana i ceniona przez Instytut Cervantesa od 2002 roku. Szkoła jest placówką średniego rozmiaru, przyjmuje około 1000 studentów rocznie.

Tandem® Language Schools
Szkoła jest również członkiem naszej hiszpańsko-niemieckiej sieci Tandem Language Schools.


Test Sprawdzający Poziom

Test Sprawdzający Poziom Hiszpańskiego

Chcesz sprawdzić, jaki jest Twój poziom znajomości języka hiszpańskiego? Poniżej przygotowaliśmy dla Ciebie 6 testy. Każdy test zawiera pytania na przypisanym mu poziomie. A1 w przypadku podstawowej znajomości hiszpańskiego, C2 w przypadku zaawansowanej wiedzy.

rozpocznij test poziomu ...

Centrum Egzaminacyjne

Centrum Egzaminacyjne w Granadzie

Nasza szkoła jest centrum uznanym przez Instytut Cervantesa od 2002 i jest centrum w którym przeprowadzane są egzaminy. Przygotowujemy egzaminy D.E.L.E./SIELE, próby w celu otrzymania narodowości hiszpańskiej i egzaminy z Izby Handlowej i Przemysłowej w Madrycie.

czytaj dalej...

Egzaminy D.E.L.E. w Granadzie

Egzaminy D.E.L.E. w Granadzie, Hiszpania

Chcesz zakończyć kurs języka hiszpańskiego oficjalnym certyfikatem? Nasza szkoła języka hiszpańskiego jest centrum egzaminacyjnym dla D.E.L.E. w Granadzie. D.E.L.E. (Diploma de Español como Lengua Extranjera) Ministerstwa Edukacji i Nauki są uznawane na arenie międzynarodowej.

czytaj dalej ...

Egzaminy SIELE w Granadzie

Egzaminy SIELE w Granadzie, Hiszpania

Nasi uczniowie mogą zakończyć swój kurs za pomocą niniejszego egzaminu. Po jego wykonaniu, otrzymują oni certyfikat międzynarodowego uznania o terminie ważności do 2 lat, który zawiera punktację z egzaminów odpowiadającą poziomom znajomości w skali językowej CEFR.

czytaj dalej ...

Punkty Uniwersyteckie ECTS

Europejskie Punkty Uniwersyteckie ECTS

Ucz się hiszpańskiego w Hiszpanii! Teraz możesz już zdobyć europejskie punkty uniwersyteckie ECTS biorąc kurs języka hiszpańskiego w szkole Escuela Montalbán w Granadzie. Punkty ECTS to wskaźnik informujący, jaki nakład pracy potrzebny jest do zaliczenia danego przedmiotu lub modułu.

czytaj dalej ...

Stypendia Erasmus+

Kursy hiszpanskiego w Granadzie w Hiszpanii - Erasmus+

Ucz się hiszpańskiego w Granadzie! Stypendia Erasmus KA1 mają na celu promowanie mobilności jednostek indiwidualnych. Kursy nauczania języka hiszpańskiego jako języka obcego, które oferuje nasza szkoła przeznaczone są przede wszystkim dla nauczycieli europejskich z dziedziny dalszej edukacji.


czytaj dalej ...

Intensywny 20 +

Kursy hiszpanskiego w Granadzie w Hiszpanii

Studentom zainteresowanym kursem języka hiszpańskiego połączonym z programem kulturalnym polecamy nasz pakiet kulturalno-sportowy. Do wyboru są lekcje gotowania, kursy jogi, tanga, salsy i flamenco, fotografia, turystyka piesza, wspinaczka i jazda konna w Sierra Nevada.

czytaj dalej ...

Wycieczki szkolne

Ucz się hiszpańskiego w Hiszpanii!

Oferujemy kursy języka hiszpańskiego dla grup szkół średnich w Granadzie przez cały rok. Grupy z Polski często przyjeżdżają do nas między marcem a czerwcem lub we wrześniu i październiku. Większość grup przyjeżdża do nas tylko na tydzień. Możemy jednak przygotować dla Ciebie dłuższy pobyt.

czytaj dalej ...

Ucz się języka hiszpańskiego online

Ucz się języka hiszpańskiego online

Ucz się języka hiszpańskiego online! Oferujemy lekcje online dla studentów, którzy myślą o kursie z nami i chcą nas poznać przed przyjazdem. Oferujemy tę opcję również studentom, którzy chcą kontynuować naukę języka hiszpańskiego po odbyciu u nas kursu języka hiszpańskiego.

czytaj dalej ...

Zakwaterowanie w Granadzie

Zakwaterowanie w Granadzie, Hiszpania

Przywiązujemy dużą wagę do wyboru zakwaterowania. Dokładamy wszelkich starań, aby wybrać dla Państwa najdogodniejsze miejsce. Staramy się wychodzić naprzeciw potrzebom każdego ucznia, dzięki czemu możesz mieszkać u rodziny goszczącej, z innymi studentami lub we własnym mieszkaniu.

czytaj dalej ...

Mój kurs hiszpańskiego w Granadzie

Ucz się hiszpańskiego w Hiszpanii! Połącz kurs hiszpańskiego ze stażami w firmie! Nasz rosyjski uczeń Pavel ukończył kilkumiesięczny pobyt w naszej szkole hiszpańskiego w Granadzie. W tym filmie opowiada o swoich doświadczeniach podczas kursu hiszpańskiego i podczas stażu. W ciągu całego roku oferujemy kursy języka hiszpańskiego i praktyki w naszej szkole w Granadzie, Hiszpania.

Hiszpański i Kultura w Granadzie

Nauka hiszpańskiego w Granadzie oznacza zbliżenie się do ludzi i wielowiekowej kultury tego regionu Andaluzji. Oferujemy codzienny program kulturalny, aw weekendy organizujemy specjalne jednodniowe wycieczki. Miejsca docelowe to Ronda, Sewilla, Kordoba, la Costa Tropical i Alpujarras.

czytaj dalej ...

FEDELE.org FEDELE.org Instituto Cervantes Diplomas de español DELE del Instituto Cervantes. SIELE.org TANDEM International EEA FEDELE Erasmus+ UCAM Logo UNED asiss ALTO Logo Camara Madrid Bildungsurlaub CSN
Este sitio Web utiliza cookies para asegurar la mejor experiencia al usuario. Si continúa navegando, consideramos que acepta su uso. Puede obtener más información en nuestra política de cookies OK
powered by webEdition CMS