Kursy hiszpańskiego w Hiszpanii: Zakwaterowanie

Nauka języka hiszpańskiego w Granadzie, Andaluzji. Zakwaterowanie stanowi bardzo ważny aspekt, który będzie decydował o Państwa zadowoleniu z pobytu w Granadzie.

W naszej szkole języka hiszpańskiego wiele uwagi poświęcamy wyborowi zakwaterowania. Dokładamy wszelkich starań, aby spośród szerokiej gamy możliwości wybrać najbardziej dogodne dla Państwa miejsca. Staramy się odpowiedzieć na potrzeby każdego kursanta, więc mogą Państwo zamieszkać z lokalną granadyjską rodziną, z grupą innych studentów, bądź w apartamencie w dzielnicy Albaicin. Starając się spełniać oczekiwania, wybierając zakwaterowanie w niedalekiej odległości od szkoły, nasz zespół dokłada wszelkich starań, żeby Granada stała się dla Państwa drugim domem.


Oferujemy następujące możliwości zakwaterowania:

  • Mieszkanie dzielone z innymi studentami naszej szkoły z możliwością użytkowania kuchni.
  • Kwatery prywatne ze śniadaniem lub obiadokolacją (śniadanie, obiad) lub pełne (śniadanie, obiad, kolacja).
  • Zakwaterowanie w studenckiej rezydencji ze śniadaniem lub wyżywieniem częściowym (śniadanie, obiad) bądź pełnym (śniadanie, obiad, kolacja).
  • Zakwaterowanie w Hotelu** lub Hostelu.
  • Zakwaterowanie w apartamencie.
  • Zakwaterowanie w domu nauczyciela.


Zakwaterowanie w domu nauczyciela

Zakwaterowanie w domu nauczyciela w Granadzie

Odkryj Grenadę i naucz się języka hiszpańskiego w domu nauczyciela, który mieści się w pobliżu Parku Narodowego Sierra Nevada, w odległości 10 minut od Granady, Hiszpania.

zobacz ceny ...

Studenckiej Rezydencji w Granadzie

Zakwaterowanie w studenckiej rezydencji w Granadzie

Większość studenckich rezydencji jest usytuowana w centrum miasta w pobliżu szkoły i w niewielkiej odległości od sklepów i głównych punktów zabytkowych miasta.

zobacz ceny ...

Hotelu w Granadzie

Zakwaterowanie w Hotelu ub Hostelu w Granadzie

Mamy możliwość zapewnienia Państwu zakwaterowania w hotelu, hostelu bądź apartamencie w centrum miasta. Miasto Granada dysponuje zróżnicowaną ofertą zakwaterowania.

zobacz ceny ...

Apartamencie w Granadzie

Zakwaterowanie w apartamencie w Granadzie

Oferujemy Państwu również możliwość zakwaterowania w apartamencie. Większość z nich jest usytuowana w dzielnicy Albaicin z bajkowym widokiem na zamek Alhambra i góry Sierra Nevada.

zobacz ceny ...

Instituto Cervantes Instituto Cervantes Diplomas de español DELE del Instituto Cervantes. SIELE.org TANDEM International EEA FEDELE Erasmus+ UCAM Camara Madrid Bildungsurlaub CSN
Este sitio Web utiliza cookies para asegurar la mejor experiencia al usuario. Si continúa navegando, consideramos que acepta su uso. Puede obtener más información en nuestra política de cookies OK
powered by webEdition CMS