Zajęcia z języka hiszpańskiego w Granadzie

Kurs języka hiszpańskiego w Granadzie, Andaluzja: Jak wygląda poranek w naszej szkole?

Razem z dokumentami dotyczącymi kursu przesyłamy Państwu pisemny test i kwestionariusz sprawdzający płynność z jaką posługują się Państwo językiem. Należy wypełnić i odesłać testy przed rozpoczęciem kursu. W ten sposób ułatwia się tworzenie grup według poziomów zaawansowania językowego uczestników.
Każda grupa liczy maksymalnie 8 osób. Kursy języka hiszpańskiego obejmują 4, 5 lub 6 lekcji dziennie po 45 min, które odbywają się od poniedziałku do piątku, w godzinach od 09.00 do 17.00. Tworzy się grupy mając na uwadze wyniki testów sprawdzających poziom zaawansowania. Nasza kadra profesorska posiada wieloletnie doświadczenie i sukcesywnie podwyższa poziom umiejętności językowych studentów. Respektując poziom i indywidualne potrzeby każdego zapewniamy, ze nie umieścimy nikogo w grupie o poziomie zbyt wysokim, bądź zbyt niskim dla jego umiejętności. W jakimkolwiek przypadku niezadowolenia z doboru grupy każdy kursant powinien zgłosić to profesorowi, który zadecyduje do jakiej grupy powinno się kursanta przenieść.

Metody i program nauczania

Każdy kurs jest prowadzony wyłącznie w języku hiszpańskim, zajęcia podzielone są na wiele zróżnicowanych bloków.

Pierwsza część: język hiszpański i jego struktury gramatyczne i funkcje komunikacyjne.

Druga część: konwersacje na konkretne, wyspecjalizowane tematy, które rozwijają wszystkie umiejętności językowe, doskonalą komunikatywność w formie zintegrowanej obejmując takie elementy jak: wyrażanie siebie, rozumienie, mediacja i interakcja. Początkujący uczą się odnajdywać w sytuacjach życia codziennego. W grupach zaawansowanych kursanci decydują o tematach debat, w których chcą uczestniczyć. Tematy są bardzo zróżnicowane, od rozwoju społeczno-politycznego państwa, poprzez porównanie Hiszpanii tradycyjnej z obecnie nas otaczającą rzeczywistością, a skończywszy na dyskusji nad zróżnicowaniem kulturowym Hiszpanii. Tematy bardziej wyspecjalizowane obejmują zagadnienia dotyczące kultury arabskiej, hiszpańskiej wojny domowej, epoki generała Franco, Federico Garcia Lorca, kultury Flamenco, sytuacji mniejszości - wszystkie te konteksty są rozważane z uwzględnieniem sytuacji Andaluzji w danym okresie.

Materiały edukacyjne
Nasza szkoła korzysta ze swojego własnego zbioru materiałów edukacyjnych. Kadra pracuje korzystając z fotokopii i z książek z ćwiczeniami gramatycznymi.

Nasza szkoła oferuje naukę na 6 poziomach języka hiszpańskiego, zgodnych z europejskim systemem opisu kształcenia językowego. Każdy z tych poziomów odpowiada 4-tygodniowemu kursowi.

Kurs języka hiszpańskiego w Granadzie   Nauka języka hiszpańskiego w Granadzie

Instituto Cervantes Instituto Cervantes Diplomas de español DELE del Instituto Cervantes. SIELE.org TANDEM International EEA FEDELE Erasmus+ UCAM Camara Madrid Bildungsurlaub CSN
Este sitio Web utiliza cookies para asegurar la mejor experiencia al usuario. Si continúa navegando, consideramos que acepta su uso. Puede obtener más información en nuestra política de cookies OK
powered by webEdition CMS